Stacks Image 80462
Stacks Image 80484
Láska k vintage nástrojům je motor, který pohání spoustu kytaristů při hledání těch správných nástrojů z minulosti. Stejný motor posunul ke spolupráci i dva veterány kytarového světa, Dave Friedmana a Grovera Jaksona. A tato spolupráce vám přináší novou klasiku.

V zastoupení Friedman Custom Shop USA, Studio Jakubka hrdě představuje modelovou řadu nástrojů Vintage T, nástrojů při jejichž výrobě so používá nejlepší, pečlivě vybírané tvrdé dřevo, opravdový nitro lak, materiál pražci je upraven technologií Plek a instalovány jsou speciálně navržené a vinuté snímače Friedman. Celoživotní kytarová vášen a posedlost kvalitou jsou srdcem a duší nástrojů série Friedman Vintage T.

A stejný přístup je i to, co dělá kytary Friedman tak jedinečné. Mnoho lidí zná Dave jako konstruktéra a výrobce kytarových zesilovačů a doplňků pro elitní rockové hráče. Co mnoho lidí ale neví, je že Daveova láska ke kytarám je stejně stará jako láska k zesilovačům. Dave je již mnoho lety konzultantem a poradcem mnoha kytarových výrobců.

Tato studnice znalostí byla základem pro tvorbu nové kytarové řady Vintage T. Tako jako každý zesilovač Friedman na vstupu do dílny, i kytary Friedman jsou pouze kusy dřeva, pražce, ladící mechaniky, snímače a podobně. To NĚCO jsou postupy, které Dave navrhl a Grover Jacskon, legendární výrobce kytar, přenesl do hotového nástroje. Uchopte Vintage T a budete ihned inspirováni, bude chtít hrát a nepřestat.

A také máme ještě výhodnější ceny zesilovačů, reproboxů a příslušenství Friedman.
Určitě využijte nejlepší ceny v EU.


LOADING

Można pisać i dzwonić, mówimy po polsku.

Вы можете написать и позвонить, мы говорим по-русски.

Môžete písať a volať, my hovoríme Slovensky.

+420 775 642 159

Można pisać i dzwonić, mówimy po polsku.

Вы можете написать и позвонить, мы говорим по-русски.

Môžete písať a volať, my hovoríme Slovensky.

+420 775 642 159

Vítáme Vás na stránkách jediného kytarového boutique zaměřeného pouze na kytarové vybavení firmy Friedman Amplification z USA. V našem studiu si prohlédnete a vyzkoušíte to nejlepší, co je momentálně na světě k dispozici pro rockové kytaristy. Náš systém TRY&BUY, tedy vyzkoušej a kup, Vám umožní jakoukoliv část aparatury Friedman důkladně vyzkoušet předtím, než si ji odvezete domů.
Upozorňujeme, že zkoušení aparatury Friedman velmi silně ovlivňuje stav Vaší peněženky. Kdo jednou zkusil Friedman, už nemůže jinak :-)
Vítáme Vás na stránkách jediného kytarového boutique zaměřeného pouze na kytarové vybavení firmy Friedman Amplification a Friedman Custom Shop z USA. V našem studiu si prohlédnete a vyzkoušíte to nejlepší, co je momentálně na světě k dispozici pro rockové kytaristy. Náš systém TRY&BUY, tedy vyzkoušej a kup, Vám umožní jakoukoliv část aparatury Friedman důkladně vyzkoušet předtím, než si ji odvezete domů.
Upozorňujeme, že zkoušení aparatury Friedman velmi silně ovlivňuje stav Vaší peněženky. Kdo jednou zkusil Friedman, už nemůže jinak :-)
ZESILOVAČE TRY&BUY
Tato služba je určena těm z Vás, kteří si chtějí nejprve zvuk Friedman Amplification pořádně osahat a na vlastní uši se přesvědčit, že stovky profesionálních i amatérských kytaristů mají pravdu. Zesilovače Friedman Amplification jsou opravdu absolutní kytarová špička. U nás si je vyzkoušíte, ale pozor! Je to velmi nebezpečné a významně to ovlivní Vaše rozhodnutí už si další kytarový zesilovač nekupovat! U nás vyzkoušíte a až potom koupíte.
RE-AMPING
Pokud se vám líbí zvuk kytarových aparátů Friedman Amplification (a komu by se nelíbil???), ale zatím nechcete, nebo nemůžete tolik investovat, případně potřebujete tento lehce rozeznatelný zvuk jen do několika vašich písniček, tak právě pro Vás je určen náš Re-Ampovací servis.
Stacks Image p4166_n4101
Studio Jakubka - zkoušení, nahrávání, mix a post-produkce, prodej boutique audio zařízení, domov kytarových zesilovačů a reproboxů Friedman Amplification v České republice.
Friedman Amplification, Friedman Czech a Friedman Try&Buy jsou registrované ochranné známky.